-- Adversting 9 REKLAM ALANI --

-- Adversting 10 --

DİLEK TÜRKAN HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

Önceki gün Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği Türk Müziği Konserleri programında, Sanatçı Dilek Turan yer aldı.

20:54:47 | 2022-11-08

reklam 5 

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin; Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle Balıkesir Valiliği himayelerinde, devlet sanatçılarını ‘Türk Müziği Konserleri’ programında TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı, Klasik Türk Müziği ve Tango yorumcusu Dilek Türkan, memleketi Balıkesir’de sevenleriyle bir araya geldi.

Avlu Kongre ve Kültür Merkezi Ertuğrul Salonu’nda gerçekleştirilen konserde seyircilere, hitap eden Dilek Türkan; Türk Müziğinin eserleri, tango ve kantodan oluşan repertuarıyla sahnede yer aldı.

 

ŞARKILAR HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ

“Mazi Kalbimde Yaradır”, “Fikrimin İnce Günü”, “Bana Bir Aşk Masalından Şarkılar Söyle”, “Bir Çapkına Yangınım”, “Nasıl Geçti Habersiz” adlı eserlerin de aralarında bulunduğu birçok şarkıyı Balıkesirliler için seslendiren Dilek Türkan’a, seyirciler hep bir ağızdan eşlik etti. Konserin sonunda Vali Hasan Şıldak tarafından Dilek Türkan’a çiçek takdim edildi. Memleketi Balıkesir’de konser vermekten gurur duyduğunu söyleyen Türkan, memnuniyetini dile getirdi.

 Konsere; Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Mazak, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Küçükkaptan, daire başkanları ve vatandaşlar katıldı.

 

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü